Dámský župan Dn-nightwear SMZ.9756

Velmi žensky působící dámský župan z kolekce Doctor Nap. Župan je vyrobený z organické bavlny, má volný a pohodlný střih a je ideální jako oblečení typu "homewear". Model má dlouhé rukávy, praktické kapsy a zapíná se zipem. Kapuce je olemovaná páskami s logem Doctor Nap. Model má délku mini. Spodní okraj županu je olemovaný stahovacím lemem. Župan je vyrobený z měkké tkaniny příjemné na dotyk, která získala certifikát OEKO-TEX Standard 100. Župan je vyrobený v Polsku a je zabalený v kartonové krabičce. Přednosti organické bavlny: - neobsahuje škodlivé chemické prostředky, - je bezpečná, nedráždí pokožku, neobsahuje znečištění v podobě subsancí škodících lidskému nerovému systému (např. insekticidy parathion, diazinonu). Neobsahuje zbytky těžkých kovů, ropných produktů a formaldehydu.- vlákna této bavlny jsou pružnější, plastičtější a jemnější na dotyk. Zároveň jsou také odolnější, mají delší životnost, pomaleji se opotřebovávají a lépe snáší praní. - je hypoalergenní, vhodná pro alergiky, je bezpečná i pro kůži náchylnou k podrážděním a k atopickému ekzému, - je materiálem, při jejíž výrobě jsou využívány pouze přírodní metody. Bavlna je ekologická a při její produkci jsou využívány přírodní prostředky chránící rostliny. - při výrobě jsou využívány zásady "fair trade"...

Dámský župan Dn-nightwear SMZ.9756