Dámský župan Dn-nightwear SWW.9710

Dámský župan z kolekce Doctor Nap. Župan je vyrobený z měkkého modalu, má pohodlný kimonový střih a 3/4 rukávy. Model se v pase zavazuje saténovým páskem. Rukávy a spodní okraj modelu jsou olemované krajkou. Župan využijete v době těhotenství a kojení. Použitý materiál má cetifikát OEKO-TEX Standard 100. Přednosti Modalu: - díky jemným vláknům je modal příjemný na dotyk a často se označuje jako nejměkčí vlákno na světě", - modal je možné přirovnat k viskóze, avšak je odolnější a příjemnější na dotyk (má jemné saténové provedení). Navíc je měkký a pružný. - vstřebává až o 50 % více vlhkosti (potu) než bavlna a zároveň také udržuje pokožku suchou. Modal je také prodyšný a umožňuje pokožce dýchat, proto jej oceníte i při vysokých teplotách. - nežmolkovatí,- při častém praní se nesepere, nesráží a je odolný vůči poškození, - je hypoalergenní, - v případě správného sušení není potřeba jej žehlit, - nekrčí se tak snadno jako viskóza a vlákna modalu se nepoškozují při kontaktu s tvrdou vodou a pracími prášky, proto si modal zachovává svou barvu...

Dámský župan Dn-nightwear SWW.9710