Dámský župan Kalimo Housecoat Lan Black

Romantický a sexy župan "Lan" není určen jen pro zvláštní příležitosti. Jsou vyrobeny z krajky s květinovým motivem, který smyslně obepíná ženské tělo a zdůrazňuje jeho krásu. Saténová povrchová úprava dodává eleganci. Šaty si můžete zavázat v pase a zdůraznit tak své tvary. Rukávy s širším střihem dodávají originalitu, pohodlí a půvab. Jsou vyrobeny z krajky s květinovým motivem, který smyslně obepíná ženské tělo a zdůrazňuje jeho krásu. Saténová povrchová úprava dodává eleganci. Šaty si můžete zavázat v pase a zdůraznit tak své tvary. Rukávy s širším střihem dodávají originalitu, pohodlí a půvab. Peniuar lze koketně uvázat kolem pasu, čímž se zvýrazní pas. Rukávy s širším střihem dodávají originalitu, pohodlí a půvab. Ideální pro dovolenou nebo večer ve dvou.97%...

Dámský župan Kalimo Housecoat Lan Black