Dlouhý župan Rachel – L&L

Dlouhý dvoubarevný župan z velmi příjemného na dotek měkkého úpletu. Jemný, rozhodně hýčká pokožku. Velmi ženský střih s tvarovaným límcem, dvěma kapsami na bocích a páskem, který po zavázání umožňuje zvýraznit pas. Stylová výšivka na manžetách. Vkusné barvy. Polský výrobce. Špičková kvalita. Model je ideální také jako dárek.Barvy: cherry - třešňový župan + grafitový límec a grafitové manžety rukávůpearl - světle šedý župan + světle růžový límec a manžety balet - světle růžový župan + růžový límec a manžetypearl/candy - světle šedý župan + tmavě růžový límec a manžetyonyx - grafitový župan + ecru límec a manžetyecru/crystal - ecru župan + světle šedý límec a rukávypearl/onyx - světle šedý župan + grafitový límec a rukávybordó - bordó župan + grafitový límec + rukávyecru - ecru župan + moka límec a rukávy.

Dlouhý župan Rachel - L&L